O nas

Bernaczyk i Waszkiewicz Stomatologia

Jesteśmy zespołem zajmującym się głównie kompleksowym leczeniem stomatologicznym. Naszym celem jest przede wszystkim indywidualne i profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, dlatego zapewniamy mu opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Ponad 20 letnie doświadczenie zdobywałyśmy uczestnicząc w kursach, kongresach i stażach zarówno w Polsce jak i za granicą. Zawsze wychodzimy z założenia, że leczymy tak samo jak my chciałybyśmy być leczone.

Staramy się zapewnić przyjazną atmosferę, która pozwoli nam budować zaufanie w relacjach z pacjentami.

Podążamy za najnowszymi trendami i rozwiązaniami w stomatologii. Wciąż się szkolimy. Zarówno my, jak i nasze asystentki stomatologiczne oraz higienistki regularnie uczestniczymy w kursach podnoszących nasze kwalifikacje.

Dr n. med.

Anna Bernaczyk

Ukończyła studia na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku w 2003r. W roku 2009 obroniła pracę doktorską pt: “Ocena wpływu leczenia preparatem aprotyniny na przyzębie pacjentów z przewlekłym zapaleniem przyzębia”, uzyskujac stopień dokora nauk medycznych. W roku 2010 uzyskała specjalizację z protetyki stomatologicznej. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w licznych kursach krajowych i zagranicznych. Odbyła też praktyki zagraniczne, głównie w Niemczech, Hiszpanii i USA.
Jest aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. Jest studentką Kois Center Seattle, VieSID Curriculum, FACE TMD Course.
Jest współautorem podręcznika „Endodoncja krok po kroku”. Zajmuje się leczeniem endodontycznym, odbudową estetyczną zębów metodami bezpośrednimi i pośrednimi oraz leczeniem protetycznym i implantoprotetycznym. Prywatnie miłośniczka sportu, amatorsko uprawia triathlon. Uczestniczyła w zawodach Ironman oraz biegach ulicznych. Ponadto matka dwóch fantastycznych córek.

Bernaczyk i Waszkiewicz Stomatologia
Bernaczyk i Waszkiewicz Stomatologia

Dr n. med.

EMILIA WASZKIEWICZ

Ukończyła studia na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku w 2002r.
Po ukończonych stażach pracowała w specjalistycznej praktyce prywatnej i w szkolnictwie otwartym. Przez kolejne trzy lata prowadziła własny gabinet stomatologiczny. W trakcie pracy zawodowej odbywała liczne szkolenia i kursy pogłębiające wiedzę z dziedziny stomatologii zachowawczej, protetyki, ortodoncji, implantologii i endodoncji. Obecnie specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym, endodontycznym, zachowawczym i protetyce.
W 2014r. uzyskała stopień doktora nauk medycznych na podstawie dysertacji „Ocena wpływu wybranych metod terapeutycznych na przyzębie pacjentów z agresywnym i przewlekłym zapaleniem przyzębia”.
Przez 16 lat pracowała w prestiżowej praktyce w Białymstoku w zespole znamienitych specjalistów, współprowadząc również kursy dla lekarzy „Zastosowanie zabiegów kortykotomii w leczeniu ortodontycznym” i „Interdyscyplinarne planowanie leczenia w stomatologii”. Jest współautorem kilku publikacji naukowych z ortodoncji i periodontologii.

Justyna Kaczyńska

Lic. higienistka stomatologiczna

Licencjonowana higienistka stomatologiczna z ogromną pasją do swojego zawodu. Posiada 15-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami, które zdobyła w jednej z renomowanych klinik stomatologicznych w Białymstoku. Zdrowie i zadowolenie pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Aktywna uczestniczka licznych kursów i szkoleń mających na celu poszerzanie posiadanej wiedzy i umiejętności niezbędnych na stanowisku higienistki stomatologicznej. Prywatnie pasjonatka podróży i odkrywania nowych, interesujących miejsc.

Bernaczyk i Waszkiewicz Stomatologia

mgr Katarzyna Hołowacz

Menadżer

Ukończyła studia na wydziale prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Od 2009 roku pracowała na stanowisku menadżera. W trakcie pracy uczestniczyła w licznych szkoleniach poszerzając swoją wiedzę z zakresu zarządzania i profesjonalnej obsługi pacjenta.
Prywatnie miłośniczka aktywnego spędzania wolnego czasu, w szczególności jazdy na rowerze.

mgr Joanna Kuniewicz

Higienistka stomatologiczna

Z wykształcenia mgr analityki medycznej z pasji dyplomowana higienistka stomatologiczna. Przez 18 lat zdobywała doświadczenie i wiedzę u znamienitych specjalistów z dziedziny periodontologii, protetyki i endodoncji. Ceni profesjonalizm i z zaangażowaniem wykonuje zabiegi higienizacji i instruktaże higieny jamy ustnej. Relaksuje się przez kontakt z przyrodą, pracę w ogródku i czytanie powieści kryminalnych.

Bernaczyk i Waszkiewicz Stomatologia

mgr Joanna Grzybek

Higienistka stomatologiczna, elektroradiolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W 2014 uzyskała tytuł magistra na kierunku Elektroradiologia. W 2015 ukończyła studia licencjackie na kierunku Techniki Dentystyczne. Od 2019 jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Od ponad 8 lat pracowała w prestiżowych klinkach stomatologicznych w Białystoku. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń m.in profesjonalnej higienizacji, ochrony radiologicznej pacjenta i skutecznego zarządzania praktykami stomatologicznymi. Stale dąży do pogłębiania swojej wiedzy i realizacji wyznaczonych sobie celów. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, dzięki czemu wizyta przebiega w miłych i komfortowych warunkach.